Optofit-VKB Vác U19 – Radobasket BDSE : 61 – 70

Abszolút esélyes ellenfelünk ellen még a 4. negyed elején is vezettünk, de a végjátékot a kis létszámunk miatt nem bírtuk.

LAST DANCE… Utoljára játszott a csapat ebben a felállásban, amit érzékeltek a fiúk, volt egy kis szentimentális hangulat az elején és a végén is!

A meccsen pedig nagyon jól játszottak, szépen odatették magukat. A megint nagyon szűk keret és a jóval esélyesebb ellenfél ellenére ragyogóan játszottak magukért és egymásért! Jó taktikát sikerült választani, amivel főleg a 2. negyedben sok hibára késztettük a Radobasket keretét, és gyorsindításokból sok kosarat tudtunk szerezni. A 4. negyedben azonban egy kellemetlen letámadás ellen nem hoztuk meg a jó döntéseket, és 9:22 negyederedménnyel egy kényelmesnek tűnő végeredmény született. Nem volt az!

Egyéni teljesítményeket tekintve gratulálok mind a hat játékosunknak,  Asztalos Botond, Bakó Donát, Gubis Balázs, Hanvai Patrik, Hekli Bence, Somlyai Botond mindenki tudott pontot dobni. A 4. negyedet leszámítva magabiztosan, meggyőzően játszottak!

Egész csapatnak köszönöm az idei és az együtt töltött előző éveket!

Hajrá VKB, hajrá Vác, sok sikert fiúk a jövőben!

Beszámolót írta: Medgyasszay Péter, edző