Optofit VKB Vác – Dunaharaszti MTK 57 – 44 (7-8,19-8,12-11,19-17)
Visszavágtunk Dunaharasztinak a hazai mérkőzésen.Az átmeneti játékkal sikerül megverni őket.
Vilmos, Kolos szépen indultak. Előd hozta a kosarait, Soma a hárompontosait. A 2:1:2-es zóna védekezés működött, de még az első sor agresszivitását lehetne növelni. Sok támadó lepattanót szedett az ellenfél, mi pedig sok biztos dobást hibáztunk. A ki nem kényszerített eladott passzaink is probléma. Néhány figurát már egész jól megcsináltunk, zóna ellen is és emberfogás ellen is.
Mindenki hozzátette, amit tudott.
Gratulálok! Hajrá VKB!
Beszámolót írta: Tóth Péter, edző