SZPA-HSE U14L – OPTOFIT-VKB VÁC U14L 72 – 39
Ismét hozzánk közelebb álló ellenféllel játszathattak a lányok!
Sokat fektettünk a dobásra az edzéseken, ami meg is látszott a teljesítményen. 22 ponttal dobtunk többet ellenfelünknek, mint a legutóbbi meccsen, míg ellenfelünk egy ponttal kevesebbet dobott. Így összeségében 23 pontot javítottunk! Védekezésben bár látszott a javulás, régebbi játékosoktól jöttek a besegítések még kell a rutin, hogy igazán lássanak a pályán a lányok.
Az első negyedet nagyon szépen kezdtük a 8. percben még 9-5 vezetett csak az ellenfél, de ott valahogy elaludtak a játékosaink mert 2 perc alatt kaptak 13 pontot, amíg csak egyet sikerült dobni.
Második negyedben végig szépen tartották az eredmény csak 2 kosárral dobott többet az ellenél. A második félidő kezdetén sajnos megint nem sikerült jól a koncentráció, ami 22-8 negyedet eredményezett és akármilyen szépen hangzik a 4. negyedes 12-18 eredmény, már nem segíthetett.
Kiemelném ismét legpontértékesebb játékosunkat, Marit, aki 14 pontot dobott összesen, Hédit, aki csak idén kezdett kosarazni, de nagy fejlődét mutat az utóbbi időben, most 10 pontot dobott és Jankát, aki 7 pontot szerzett. De gratulálok Emmának, aki még csak most jött föl hozzánk U12-ből. Második alkalommal lépet pályára U14-ben, de mind a két alkalommal szerzett kosarat! Lilit, Bogit és Hannát, akik szintén szereztek 1-1 kosarat!
Előző mérkőzésünkhöz képest sokkal jobbak voltak a lányok 1:1-ben és jobban jöttek a besegítések is. Jó látni a fejlődést!
Beszámolót írta: Kóródiné Fehér Adrienne, edző