OPTOFIT-VKB VÁC U14L – KKS 35 – 93
Végre hozzánk közelebb álló ellenféllel játszathatott csapatunk!
Érződött is a lányok hangulatán a meccsen, hogy sokkal jobban küzdöttek. Próbálgatták a felállt játékot. Labdafölhozatalnál az egyéni megoldások helyett, már csapatjátékot is mutattak.
Sajnos a védekezésünk nem volt összehangolt. Sok a kezdő játékosunk, akiknek még a saját támadójukat is nehéz lekövetni, így 1:1-ben is sokszor kikaptunk és a besegítés se sikerült eredményesre.
Nagy öröm volt viszont látni rutinosabb játékosaink fejlődését! Franciska védekezése példamutató volt, gyönyörűen figyelt saját támadójára, és folyamatosan besegített, míg támadásoknál folyton palánkra tört! Bogi szintén nagyon ügyesen lát a pályán, segíti társait védekezésben.
Mari még gyakran egyéni játékot játszik, de azt annál eredményesebben. Ismét ő volt legtöbbet dobó játékosunk 15 ponttal! De büszkék vagyunk Hédi 6 pontjára is és Emma egy kosarára, mert ez volt első U14-es meccse az U12-ből feljövő játékosnak.
Összességében gratulálok a lányoknak, hogy sikerült 17 ponttal többet dobnunk, mint legutóbbi meccsünkön a KKS ellen!
Beszámolót írta: Kóródiné Fehér Adrienne, edző