Szezonzáró versenynap Budakeszin. Ismét útra keltünk, budakeszi felé vettük az irányt, ahol az első mérkőzésen a BSC Bölényeket tettük szelíd bölényekké 🙂 (68-17 ide). Második mérkőzésen a Monor csapatát győztük le jó játékkal (75-15 ide). A monori csapatból két ponterős játékosuk hiányzott, ez megkönnyítette győzelmünket. Ismét eltelt egy szezon, valakiknek ez volt az utolsó u-10-es szezonja, furcsa érzések ezek mind az edzőknek és szülőknek, gyerekeknek.
’’ MA MÁR HOLNAP VAN’’
Köszönöm a szülők lelkes és támogató közreműködését!
Hajrá VKB!