REGI U23 – Optofit-VKB Vác : 49 – 78

Furcsa, álmos meccsen hoztuk újra a kötelezőt…

A REGI idén valamiért visszaesett, most is a tabella végén van, abszolút esélyesként mentünk idegenbe.

Ellenfelünk ráadásul csak 6 fővel tudott kiállni, míg mi 10-en voltunk. Már az első negyedben jelentős előnyre tettünk szert. Következő negyedekben is tudtuk növelni az előnyt, csak az utolsó negyed lett egyenlő. 

A kezdő most nagyon jól lett kiválasztva, szinte mindenki két számjegyű pontot dobott: Drajkó Tomi, Forgács Tomi, Zsolti és Levi.

Gratulálunk a csapatnak! Következő meccsünk vasárnap, itthon lesz a Silverrel, akik ellen most fogunk először játszani idén, mert az első forduló meccsét elhalasztottuk. A meccs előtt ünnepélyes keretek között jelentjük be első hosszú távú szponzorunkat, a CECZ Logisztikai Központot. Hajrá Vác, hajrá VKB!

Beszámolót írták: Medgyasszay Péter, Gubis György edzők